Harmonogram nauki hybrydowej w dniach 17-28 maja

Z dniem 17 maja uczniowie klas 4-8 przechodzą do nauki w trybie hybrydowym.

Od 17 do 21 maja uczniowie klasy 4, 5 i 8 przychodzą do szkoły na naukę w trybie stacjonarnym natomiast uczniowie klas 6-tych i 7-mych pozostają na nauczaniu zdalnym.

W dniu 24 maja do szkoły przychodzą uczniowie klas 6-tych i klasa 8 a pozostali uczą się w trybie zdalnym.

W dniach 25, 26, 27 maja odbywa się Egzamin Ósmoklasisty. W tych dniach nie ma zajęć.

W dniu 28 maja do szkoły przychodzą uczniowie klas 7-mych a pozostali uczą się w trybie zdalnym.

W dniach poprzedzających egzamin klasa 8 w ramach bieżącego planu lekcji będzie uczestniczyć w dodatkowych konsultacjach przygotowujących do egzaminu (plan lekcji nie wydłuża się).

Z dniem 31 maja wszyscy uczniowie wracają do nauki w trybie stacjonarnym w szkole.