9 kwiecień 2021r. - Konkurs "Wielkanoc w moim domu" - wyniki

Wyniki Szkolnego Konkursu Plastycznego „Wielkanoc w moim domu”

Rozstrzygnięty został Szkolny Konkurs Plastyczny „Wielkanoc w moim domu” adresowany do uczniów klas I – VIII.
Celem konkursu było:

• Poznawanie i propagowanie zwyczajów i tradycji związanych ze świętami Wielkanocnymi.
  • Rozwijanie i doskonalenie możliwości twórczych dzieci i rodziców poprzez działania w różnych technikach i formach.
  • Rozwijanie kreatywności i wyobraźni.
  • Propagowanie różnych technik plastycznych.
  • Zachęcenie do wyrażania siebie w artystyczny sposób.
  • Rozwijanie zainteresowań plastycznych;

Na konkurs uczniowie wysłali wiele ciekawych, pomysłowych i twórczych prac. Jury po długich naradach nagrodziło następujące prace w dwóch kategoriach klas I-III i IV-VIII.

I miejsce – Łucja Świerzowska  klasa I
II miejsce – Oliwier Kalisz klasa II
III miejsce – Oliwia Szurek klasa II, Adam Cieśla klasa II

Wyróżnienia:
Kamila Budziak klasa I, Hubert Przywara klasa II, Kacper Budziak klasa IIIb, Bartłomiej Przybyłowicz klasa IIIb.

Klasy IV-VIII

I miejsce – Julia Czop klasa VIIa
II miejsce – Julia Źródelska klasa IV, Małgorzata Szczepaniak klasa IV
III miejsce – Gabriela Babiś klasa IV, Amelia Bubniak klasa VIa

Wyróżnienia:

Mateusz Przywara klasa IV, Tomasz Kowal klasa IV, Konrad Zoła klasa IV, Olaf Brach klasa IV, Jakub Róż klasa IV, Damian Durał klasa IV, Patryk Czop klasa IV, Kamil Polaszek klasa V, Patrycja Wojtas klasa VIa, Klaudia Woźniak klasa VIa, Sandra Koszyk klasa VIb, Kacper Proszak klasa VIIb.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom!
Dziękuję za udział wszystkim uczestnikom konkursu i zapraszamy po obiór dyplomów do szkolnej biblioteki.