8 czerwiec 2010r. - Podsumowanie II etapu projektu edukacyjnego

Kształcimy według nowatorskich metod i treści ...

Projekt Edukacyjny

"Pierwsze uczniowskie doświadczenia drogą do wiedzy"

współfinansowany przez

Europejski Fundusz Społeczny

W roku szkolnym 2009/2010 kl.1 uczestniczyła w drugim etapie programu edukacyjnego współfinansowanego przez  Unię Europejską ,,Pierwsze uczniowskie doświadczenia drogą do wiedzy". Uczniowie bardzo chętnie uczestniczyli w zajęciach świetlicowych, zdobywając nowe umiejętności. Poprzez różnego rodzaju zabawy i działalność artystyczną wzmacniali dobrze rozwinięte inteligencje oraz rozwijali słabiej rozwinięte. Wykorzystywane były środki dydaktyczne, które szkoła otrzymała w ramach projektu. Dodatkowo Wójt Gminy doposażył salę zajęć w piękny dywan oraz magnetofon.

Zdobyte umiejętności uczniowie zaprezentowali w inscenizacji ,,Dzień Rodziny". W prezentacji uczestniczyli przedstawiciele Samorządu Terytorialnego w osobach: Wójta Gminy i Przewodniczącego Rady Gminy Lipinki, nauczyciele Szkoły Państwowej na czele z Panią Dyrektor Bożeną Bubniak-Sroką, Pani Dyrektor Gminnego Przedszkola w Lipinkach mgr Lidia Kosińska, była Dyrektor Szkoły Szanowna Pani Kierownik Ludowego Zespołu ,,Lipiniacy" mgr Barbara Brach, rodzice uczniów, dziadkowie oraz uczniowie. Spotkanie upłynęło w miłej, biesiadnej atmosferze.

Na fotoreprtaż zapraszamy do naszej galerii.